Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sąd Pracy w Zambrowie do likwidacji

Od 1. kwietnia przestaje istnieć Sąd Pracy w Zambrowie. Do Sądu Okręgowego w Łomży dotarło właśnie rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w tej sprawie. Decyzja Minister zapadła mimo negatywnych opinii m.in. Prezesa łomżyńskiego Sądu Okręgowego i Zarządu Powiatu Zambrowskiego, którzy zwracali uwagę na fakt, że wydział pracy Sądu Rejonowego w Zambrowie obsługiwał także powiat wysokomazowiecki. Obecnie wszystkie sprawy z tych terenów rozpatrywać będzie Sąd Pracy w Łomży, który już obejmuje zakresem działania powiaty: łomżyński, kolneński i grajewski.

Nie wiadomo na razie, czy zwiększenie liczby spraw wpłynie na kadrowe wzmocnienie Sądu pracy w Łomży - "z Ministerstwa nie nadeszły żadne informacje w tej sprawie" - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Łomży, Jan Leszczewski.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę