Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

16-letni włamywacz

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 16-latka, który w marcu włamał się i okradł kilka samochodów. Starty jaki spowodował nastolatek właściciel aut oszacowani na ponad 3 tys zł. Nieletni podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Za swoje postępowanie ma odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Do włamań do samochodów doszło w okresie między 3, a 10 marca. Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, 16-latek włamał się do trzech pojazdów z których skradł podnośnik, radioodtwarzacze i radia CB, oraz dodatkowo uszkodził zamki w czwartym aucie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę