Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Cieplej już było...

Po kilku cieplejszych dniach wraca ochłodzenie. Jeszcze dziś w Łomży termometry wskazują 4°C, ale wiatr północno-wschodni sprawia, że temperatura odczuwalna może być nawet o 10°C niższa. Nad region nadciągają chłodne masy powietrza. Według zapowiedzi synoptyków w nocy temperatura spadnie do -4°C, przed kilka kolejnych dni, nawet w najcieplejszym momencie, raczej nie podskoczy powyżej zera.

W nocy i w środę do południa w Łomży ma utrzymywać się zachmurzenie. Później na kilka godzin ma zaświecić słońce, ale temperatura nawet wówczas raczeni nie przekroczy zera. W nocy z środy na czwartek temperatura może spaść do -6°C, a kolejnej nocy dodatkowo może padać śnieg. Od piątku w ciągu dnia miałoby znowu zrobić się trochę cieplej – nawet do +4°C, ale nocami mają utrzymywać się przymrozki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę