Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

ŁOK - nowy sezon otwarty

Wieczornym koncertem Łomżyńska Orkiestra Kameralna zainaugurowała kolejny sezon artystyczny. Ten koncert był wyjątkowy także z innego powodu – w jego trakcie nastąpiło symboliczne przekazanie batuty. Muzykami orkiestry dyrygowali bowiem dwaj dyrygenci-dyrektorzy. Pierwszy – stary – Tadeusz Chachaj i nowy, znacznie młodszy Jan Miłosz Zarzycki.

Rozstający się po kilkunastu latach pracy z ta orkiestrą jej były dyrektor i dyrygent Tedeusz Chachaj na pożegnanie dostał tytuł honorowego dyrygenta tej orkiestry.
Podczas koncertu z muzykami łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej zagrała znakomita skrzypaczka Katarzyna Duda.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę