Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Łomża” będzie się rozwijała

Chcemy dalej rozwijać markę Łomża, która pozostanie flagowym brandem także po połączeniu Royal Unibrew Polska z firmą Van Pur - mówiła serwisowi portalspozywczy.pl, Beata Pawłowska, która ma stanąć na czele nowej spółki Van Pur Łomża.

Jak tłumaczyła serwisowi Pawłowska „w osiąganiu lepszych wyników może pomóc modernizacja łomżyńskiego browaru”. W ubiegłym roku na rozbudowę zakładu przeznaczono kilka milionów złotych, ale „w związku ze wzrostem sprzedaży planujmy kolejne inwestycje w moce produkcyjne browaru”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę