Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Rywale są mocniejsi...

Kolejną porażkę ponieśli koszykarze UKS „Dziewiątka-Olimpijczyk” Łomża. Występujący w kategorii juniorów w rozgrywkach strefowych eliminacji strefowych do Mistrzostw Polski razem z zespołami woj. mazowieckiego podopieczni Wojciecha Kamińskiego mimo wielkiej ambicji i zaangażowaniu są niestety nie są wstanie sprostać rówieśnikom z sąsiedniego województwa. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy z Radomia z tamtejszego KS „ROSA SPORT”.

Tylko pierwsza kwarta była wyrównana i skończyła się po 16. W następnych minutach przewagę powiększali zawodnicy z Radomia i ostatecznie zwyciężyli w całym spotkaniu 93:63.
- Po tym spotkaniu nasza drużyna jest na IV miejscu w tabeli i musi walczyć o utrzymanie tej pozycji oraz liczyć na otrzymanie tzw. „dzikiej karty”, która pozwoli na awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski – mówi trener Wojciech Kamiński.
Łomżanom do rozegrania zostały dwa spotkania: z MKS „Ochota” Warszawa (16.03.2011 – hala przy SP 9 Łomża- wstęp wolny godz. 17.00) i MKS Pruszków (20.03.2011 – Pruszków).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę