Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pełnomocnik prezydenta ds. scaleń odwołany

Prezydent Mieczysław Czerniawski odwołał Sławomira Jabłonowskiego z funkcji Pełnomocnika Prezydenta Miasta Łomża do spraw scaleń i podziału nieruchomości. Zarządzenie, które weszło w życie z dniem podpisania, czyli 2 marca – właśnie opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej UM Łomża. Jabłonowski był prezydenckim pełnomocnikiem od lipca 2006 roku.


Przeprowadzane w ostatnich latach procesy scalania i podziału nieruchomości w granicach administracyjnych Łomży wywoływały wiele kontrowersji. Także dokonane ostatnio scalenia i podziały działek na „osiedlu wschód” i w okolicach ulicy Żabiej nie obywają się bez protestów mieszkańców, w których ocenie zabrano im ziemię. Sprawą Żabiej interesuje się prokuratura, a sama uchwała poddawana jest ocenie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę