Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

CENTER MEBEL wśród Gazel Biznesu

Główne zdjęcie
Grzegorz Kurak

„Firmy nie prowadzi się dla nagród” – mówi Grzegorz Kurak właściciel PHU CENTER MEBEL. Działająca od 15 lat w Łomży firma została właśnie doceniano w rankingu Gazele Biznesu. Właściciel choć cieszy się z nagrody, to podkreśla, że w prowadzeniu firmy najważniejsze jest uznanie klientów, bo to oni sprawiają, że firma jest i może się dalej rozwijać. I właśnie z myślą o klientach, i ich potrzebach, CENTER MEBEL stale rozszerza swoją działalność wprowadzając nowe produkty i usługi, a w najbliższą środę do miasta ściąga lidera w branży okuć meblowych firmę Blum.

Gazele Biznesu to prowadzony od 11 lat ranking dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, którego autorem jest „wywiadownia handlowa” Coface Poland, a jego publikacja odbywa się na łamach dziennika Puls Biznesu. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które niezależnie od koniunktury gospodarczej, z roku na rok, odnotowują poprawę wyników finansowych, i zaliczają się do grupy małych i średnich przedsiębiorstw. W tym roku  w województwie podlaskim tym prestiżowym wyróżnieniem zostało uhonorowanych 86 firm, a wśród nich – na 18 miejscu – jest PHU CENTER MEBEL z Łomży.
Duże znaczenie dla uhonorowanych przedsiębiorstw ma fakt, że nagroda przyznawana jest przez niezależnych specjalistów. Do rankingu Gazele Biznesu brano jedynie te przedsiębiorstwa, które w latach 2007-2009 odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży i nie odnotowywały straty, a w roku bazowym (2007) ich przychody mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych.
Łomżyńska firma CENTER MEBEL jest regionalnym dystrybutorem materiałów do produkcji mebli: płyt, blatów i szeroko rozumianych okuć. Zatrudnia 35 osób, a zgodnie z danymi Coface Poland w ciągu trzech ostatnich lat zanotowało wzrost przychodu rzędu 170%, co czyni ją jedną z najprężniejszych w regionie.   
- Przed przyznaniem Gazel nikt nas nie pytał jak się nam pracuje. Specjaliści z wywiadowni Coface Poland musieli nas lustrować przez naszych kontrahentów i to oni tak naprawdę wystawili nam bardzo dobra ocenę – mówi Grzegorz Kurak. - Proszę zwrócić uwagę, że jest to ocena długoterminowa, a dwa z trzech ocenianych lat to lata kryzysowe. Mimo wszystko dajemy sobie radę i rozwijamy się. Uważam, że jest to sukces wszystkich pracowników firmy, którzy poprzez swoje zaangażowanie pozwalają na realizację kolejnych projektów oraz na optymistyczne postrzeganie  przyszłości.

CENTER MEBEL to salon przy Alei Legionów 141F z którym współpracują ZAKŁADY STOLARSKIE z Łomży i regionu, ale także miejsce gdzie o meblach, i to nie tylko do kuchni, można porozmawiać i uzyskać potrzebne informacje odnośnie materiałów i koncepcji ich wykonania. Kilka tysięcy oferowanych produktów takich jak płyty, blaty czy okucia, oraz całe, nierzadko nawet zaawansowane technologiczne, systemy otwierania i zamykania szuflad, drzwi i klap można tu zobaczyć, dotknąć i wypróbować.
Najnowszym udogodnieniem dla klientów jest profesjonalny projektant, którego firma zatrudniła i który może Państwu zaprojektować meble odpowiednie do każdej kuchni. To oferta dla klientów indywidualnych jak i współpracujących z CENTER MEBEL stolarzy, którzy często mogą nie mieć czasu na przygotowanie projektu zgodnego z wymaganiami, ale także z oczekiwaniami klienta.
Usługa projektowania mebli jest płatna, ale jeśli realizujący projekt stolarz lub klient indywidualnie będzie w CENTER MEBEL kupował produkty do realizacji tego projektu, ich cena zostanie pomniejszona o poniesione koszty i wówczas będzie on dla klienta bezpłatny.
To naprawdę wygodne rozwiązanie. Przy tak szerokiej palecie produktów, setkach wzorów, faktur, kolorów samych płyt i blatów, a do tego dochodzą jeszcze tysiące zawiasów, okuć, uchwytów i całych systemów, trudno jest wybrać te najlepsze do swej kuchni. Projektant nie tylko przedstawi wizualizację, ale także pokaże, wytłumaczy i doradzi jak wykonać kuchnię zgodnie z zasadami ergonomii.

Nowinek w branży jest coraz więcej i trudno także specjalistom za nimi wszystkimi nadążyć. Jedynym rozwiązaniem jest stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i spotkania z przedstawicielami producentów. Już niebawem, w środę 16 marca, na zaproszenie CENTER MEBEL swoje najnowsze, innowacyjne produkty w Łomży pokaże lider branży - austriacka firmy Blum. Producent najwyższej jakości akcesoriów meblowych podczas spotkania zorganizowanego w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży (ul. Studencka 19) pokaże m.in. system elektronicznego otwierania fronty górnych szafek. Uczestnicy spotkania otrzymają najnowszy katalog produktów Blum 2011 wraz ze specjalistycznym programem dla producentów mebli do planowania korpusów i zamawiania okuć.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę