Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

42-latka zginęła w cinquecento

42-letnia kobieta zginęła po tym jak jej samochód, fiat cinquecento, uderzył w płot i rosnące tuż za nim drzewo. Do zdarzenia doszło w sobotę rano we wsi Pułazie Świerże w powiecie wysokomazowieckim.

Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca na najprawdopodobniej śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem. Później wszystko działo się już błyskawicznie. Cinquecento zjechało na drugą stronę jezdni i przodem uderzyło w ogrodzenie, a następnie jeszcze w rosnące za nim drzewo.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę