Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Jak „oni” nas widzą? Z wojewodą i marszałkiem o Łomży...

„Perspektywy rozwoju gospodarczego ziemi łomżyńskiej w województwie podlaskim” - to temat spotkania jakie w piątek odbędzie się w Łomży. Swoją obecność na nim zapowiedzieli m.in. Wojewoda Podlaski Maciej Żywno i Marszałek Województwa Jarosław Dworzański. Spotkanie jest otwarte, a to znaczy, że może na nie przyjść każdy.

„Debatę” o gospodarczej przyszłości Łomży i ziemi łomżyńskiej z najważniejszymi urzędnikami administracji rządowej i samorządowej w województwie zorganizowały Podlaskie Forum Gospodarcze oraz Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa. Prezes tej drugiej Maciej Zajkowski  zachęcają do udziału w niej przede wszystkim przedsiębiorców, ale nie tylko ich, podkreśla, że jest to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z nimi wojewodą i marszałkiem i poznania  ich  sposobu postrzegania tej część województwa.
Swój udział w spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 13. w auli głównej (parter) Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, przy ul. Studencka 19., zapowiedzieli także prezesi Izb Gospodarczych Województwa Podlaskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę