Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Stanisław Michałowski z Jedwabnego będzie zastępował wójta Przytuł

Premier Donald Tusk, na wniosek Wojewody Podlaskiego Macieja Żywno, wyznaczył Stanisława Michałowskiego do pełnienia funkcji Wójta Gminy Przytuły do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta. Wybory te, zgodnie z decyzją premiera odbędą się 17 kwietnia.

Jak poinformowała Jolanta Gadek, rzecznik prasowy Wojewody Podlaskiego, Stanisław Michałowski posiada doświadczenie w sprawach samorządowych m. in. pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Jedwabne, był też członkiem Zarządu Rady Miasta i Gminy Jedwabne.

Wybory 17 kwietnia
Wczoraj premier Donald Tusk wydał rozporządzenie w sprawie przedterminowych wyborów wójta gminy Przytuły w województwie podlaskim. Rozporządzenie to zostało ogłoszone w Dzienniku Ustaw Nr 51 pozycja 264  dnia 9 marca 2011 r. Zgodnie z decyzja premiera wybory te – pierwsza tura – odbędą się w niedzielę 17 kwietna 2011 r.
Przypomnijmy wybory wójta w Przytułach muszą zostać ponownie przeprowadzone, bo wybrany jesienią wójt Rafał Demby (lat 26), na początku lutego zrezygnował z pełnienia funkcji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę