Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Minister dał na infrastrukturę kultury

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Łomży będzie mogła przystosować poddasze do prowadzenia zajęć lekcyjnych, a Teatr Lalki i Aktora w Łomży, na potrzeby sceny objazdowej, będzie mógł zakupić systemy realizacji światła i dźwięku. Obie instytucje finansowe wsparcie w swoich przedsięwzięć znaleźli w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Łącznie dostaną 175 tys zł.

Pieniądze pochodzą z Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2011 pn. „Infrastruktura kultury”. Celem programu jest poprawa warunków funkcjonowania, rozszerzenie i wzbogacenie oferty instytucji i organizacji zajmujących się działalnością kulturalną oraz edukacyjną w zakresie kultury. PSM na swoją inwestycję otrzyma 150 tys. zł wsparcia, a TLiA 25 tys zł.
Z regionu ministerialne wsparcie z tego programu uzyskały także: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, który ma zmodernizować wyposażenia elektroakustyczne KOKiS (100  tys zł dotacji) i
Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu na drugi etap modernizacji budynku stajni, gdzie mieści się Muzeum Weterynarii (60 tys zł).

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę