Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Ukrywał się przez trzy lata. Już siedzi

Od prawie trzech lat poszukiwany był listem gończym do odbycia kary więzienia za inne czynności seksualne dokonane na 3,5 letniej dziewczynce. 58-latek z Łomży wpadł wreszcie w ręce policji. Mężczyzna został doprowadzony już do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, gdzie będzie teraz odbywał karę 3 lat pozbawienia wolności, na którą za popełnione przestępstwa skazał go Sąd Rejonowy w Łomży.

58-latek wpadł podczas policyjnej akcji „Poszukiwani”. Jak podał sierż. Marek Skutnik z KWP w Białymstoku w ostatnich dniach w jej ramach na terenie województwa zatrzymano 99 poszukiwanych. Wśród nich byli sprawcy kradzieży, rozbojów, bójek i pobić oraz uciekinierzy z pogotowia opiekuńczego. Znaleźli się również unikający wymiaru sprawiedliwości sprawcy kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu oraz poszukiwani uchylający się od obowiązków alimentacyjnych. Znaczną grupę, bo ponad połowę, stanowiły osoby poszukiwane listami gończymi i nakazami do odbycia prawomocnych wyroków. W tej grupie był także mieszkaniec Łomży, którzy ukrywał się od prawie trzech lat.
Kryminalni zatrzymali i ustalili również miejsca pobytu blisko 25 osób poszukiwanych przez inne organy takie jak prokuraturę czy komorników. Dzięki temu sprawy prowadzone wobec tych osób nabiorą tempa, a sprawcy przestępstw odpowiedzą za swoje postępowanie. Policjanci ustalili dodatkowo miejsce przebywania 5 osób zaginionych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę