Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zginął w płomieniach

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

W zgliszczach spalonego domu w Kuziach strażacy znaleźli zwęglone ciało. To najprawdopodobniej jeden z braci mieszkających w domu, który zapalił się w nocy. Mężczyzna zginął próbując gasić pożar. Jego brat, który początkowo wraz z nim gasił pożar, pobiegł po pomoc do sąsiadów. Gdy wrócił brata już nie widział.

Pożar łomżyńskim strażakom zgłoszono o godz. 3.44 w nocy. Na miejsce wysłano cztery wozy gaśnicze i w sumie 17 ratowników. Niestety drewniany dom spłonął niemalże doszczętnie.
Strażacy przeszukiwali zgliszcza domu w poszukiwaniu jednego z mieszkających w nim braci. Jak mówi dowodzący akcją mł. bryg. Krzysztof Szablak z KM PSP w Łomży w sieni znaleziono całkowicie zwęglone zwłoki człowieka. To najprawdopodobniej poszukiwany czterdziestoparoletni mieszkaniec domu.
Drugi z braci został przewieziony do szpitala. Mężczyzna ma odmrożone stopy. Długo boso biegał po śniegu usiłując uratować płonący dom.
Na miejscu pracują jeszcze policjanci i prokurator, którzy mają ustalić okoliczności zdarzenia. Według strażaków prawdopodobną przyczyną pożaru było - jak to określono - „urządzenie grzewcze na paliwo stałe”.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę