Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Uwaga grasują złodzieje

W Piątnicy został okradziony dom, w Łomży sklep, a wracający do mieszkania właściciele wypłoszyli złodziei... Nieznani sprawcy w ostatnim czasie dokonali także kilku kradzieży na cmentarzu. Policjanci apelują o czujność także tę sąsiedzką.

Trzy zgłoszenia o kradzieżach pochodzą z poniedziałku. Właściciele wracający, kilka minut po godz. 8 rano, do jednego z mieszkań przy ul. Kasztelańskiej spłoszyli włamywaczy, którzy chcieli wejść do mieszkania na pierwszym piętrze przez balkon. Szyba w drzwiach balkonowych była już wybita... Na szczęście to jedyne straty jakie zdążyli wyrządzić włamywacze.
Kolejne zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów, w którym oferowany jest do sprzedaży m.in. sprzęt elektroniczny. Wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu złodzieje zabrali urządzenie warte 900 zł.
W poniedziałek wieczorem (pomiędzy 17.30 a 20.00) okradziono także dom w Piątnicy. Złodzieje weszli do niego wyważając drzwi balkonowe. Skradziono m.in. biżuterię, aparat fotograficzny i telefon komórkowy. Straty właściciel oszacowała na ok. 3 tys zł.  

Izabela Białomyzy z KMP w Łomży apeluje o czujność także tę sąsiedzką. Złodzieje wykorzystują przede wszystkim okazję, czyli nasze roztargnienie i nieuwagę. Najlepszym zabezpieczeniem jest zaś ostrożność i sąsiedzka pomoc. Czasami, obcych kręcących się wokół domu sąsiada, skutecznie płoszy pytanie „może w czymś pomóc”.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę