Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Strażacy przeszukują zgliszcza

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Dom drewniany spłonął w Kuziach. Na miejscu trwa jeszcze dogaszenie pożaru. Strażacy przeszukują także zgliszcza w poszukiwaniu ewentualnej ofiary pożaru. W domu mieszkało dwóch mężczyzn. Jeden z nich się odnalazł.

Pożar łomżyńskim strażakom zgłoszono o godz. 3.44 w nocy., Na miejsce wysłano cztery wozy gaśnicze i w sumie 17 ratowników. Niestety drewniany dom spłonął niemalże doszczętne. Prawdopodobną przyczyną pożaru – według strażaków – było - jak to określono - „urządzenie grzewcze na paliwo stałe”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę