Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 08 grudnia 2021 napisz DONOS@

Recitale i koncerty

9 marca (środa) w Auli PSM o godz. 16:00 Jorge Paweł Castaneda (Peru) będzie wykonawcą recitalu gitarowego. W programie muzyka o korzeniach latynoamerykańskich. 10 marca (czwartek) koncert z udziałem dyplomantów PSM II stopnia. Kwartet akordeonowy PSM II st. wystąpi m. in. z utworami Chaczaturiana, Albinioniego, Zołtariewa i Gridina, natomiast kwartet smyczkowy wykona Kwartet F (Amerykański) A. Dworzaka. Oprócz tego część dyplomantów wykona utwory solowe. Zapraszamy - wstęp wolny

J.P.Castaneda
J.P.Castaneda

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę