Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Jechali na fałszywkach

Troje nastolatków, dwóch chłopaków i jedną dziewczynę, posługujących się sfałszowanymi biletami miesięcznymi MPK zatrzymali policjanci. O tym, że bilety mogą być fałszywe powiadomił ich kontroler. Okazało się, że faktycznie znaczek za miesiąc marzec przylepiany na specjalny blankiet legitymacyjny był podrobiony.

Zatrzymani z to dwaj 17-latkowie i 18-latka. Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży przyznali się do posiadania fałszywych biletów, ale nie do ich sfałszowania. Policjanci wyjaśniają skąd nastolatkowie mieli podrobione znaczki.
Jak mówi Janusz Nowakowski z MPK w Łomży, znaczki miesięczne to nie zwykła zadrukowane kawałki papieru, ale mają swoje zabezpieczenia dzięki którym kontrolerzy łatwo mogą rozpoznać czy mają do czynienia z oryginałami czy tez z podróbkami.     

Policja podaje, że za fałszowanie dokumentów, czym są m.in. bilety MPK, sprawcy grozi kara nawet do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę