Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Pożar w Gaspolu w Łomży

Kilkudziesięciu strażaków w akcji, policja i służby ratownicze walczący z płomieniami – taki widok około południa miał miejsce przy ulicy Piłsudskiego w Łomży. W Gaspolu zapalił się ulatniający się gaz. Dwie osoby zostały ranne, zostały ewakuowane i opatrzone przez pogotowie. To na szczęcie tylko ćwiczenia – dowódczo-sztabowe z epizodem praktyczny. Brało w nim udział kilkanaście jednostek straży pożarnej z 3-ech powiatów – łomżyńskiego, kolneńskiego i zambrowskiego, a także policja, pogotowie oraz Miejski Zespół Reagowania Kryzysowego.

Jak mówił młodszy kapitan Sławomir Mieczkowski rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Łomży, w okolicach rampy rozładunkowej Gaspolu strażacy musieli rozpalić ogień – następnie gasili upozorowany pożar. Przez czas trwania ćwiczeń ruch na ulicy Piłsudskiego w Łomży odbywał się wahadłowo.
Ćwiczenia są sprawdzianem umiejętności i koordynacji działań wszystkich służb przewidzianych do udziału w sytuacjach niebezpiecznych. A odbywają się w zakładach pracy o podwyższonym ryzyku wystąpienia zagrożenia. Najbliższe ćwiczenia mają odbyć się jeszcze w listopadzie w mleczarni w Piątnicy. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę