Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Brutalnie zabił psa...

37-letni mieszkaniec Łomży złapał błąkającego się po osiedlu psa i go brutalnie zabił. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i trafił do szpitala pod opiekę lekarzy psychiatrów.

W nocy z piątku na sobotę dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie wychodzącym przez balkon z mieszkania przy ulicy Księcia Janusz. Z uwagi, że mógł to być uciekający złodziej patrole natychmiast pojechały w rejon miejsca zdarzenia. Po chwili mundurowi zauważyli idącego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali 37-latka, który jak się okazało wychodził przez balkon I piętra swojego mieszkania. Łomżanin był bardzo pobudzony miał zakrwawione ręce i nie reagował na polecenia policjantów. W tym samym czasie inny patrol pojechał do mieszkania w którym prawdopodobnie dokonano kradzieży z włamaniem. Po wejściu do środka okazało się, że panował tam ogólny bałagan. Na korytarzu leżały powyrywane ze ścian deski oraz przewody elektryczne. W łazience w wannie mundurowi znaleźli poćwiartowanego martwego psa. Z przewiezionym na komisariat zatrzymanym mężczyzną nie można było się porozumieć był agresywny i przewracał się po podłodze. Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła 37-latka do szpitala na obserwację na oddział psychiatryczny. Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę