Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Duży może więcej... czyli uciekaj ciężarówka na drodze

Policjanci w Łomży poszukują świadków zdarzenia do którego doszło wczoraj rano w okolicach Janowa na drodze krajowej nr 61. Samochód ciężarowy z przyczepą jadąc w kierunku Ostrołęki, i wyprzedzając „na trzeciego” inny samochód, doprowadził do wypadku osobowe audi. Jadąca nim 26-letnia kobieta, uciekając przed czołowym zderzeniem z ciężarówką, zjechała na pobocze, straciła panowanie nad samochodem wjechała na przydrożną skarpę gdzie samochód dachował i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło około godz. 9.45. Audi 80 jechały dwie osoby. Po wypadku obie trafiły do szpitala. Kierowca, 26-letnia kobieta, ma uszkodzoną śledzionę, pasażer po badaniach w szpitalu, z ogólnymi obrażeniami został zwolniony do domu.
Kierowca ciężarówki, który doprowadził do wypadku odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym. Teraz poszukiwany jest przez policję. Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży prosi wszelkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawcy wypadku o kontakt. Telefony do oficera dyżurnego KMP to 862165461, lub alarmowe 997 i 112.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę