Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Za wysoko...?

Trzecią z rzędu porażkę ponieśli piłkarze ŁKS 1926 Łomża przygotowujący się do wiosennej rundy czwartoligowych rozgrywek piłkarskich. W sobotę łomżanie ulegli Olimpii Zambrów 1 do 3. Olimpia to wicelider trzeciej ligi.

W sobotnim meczu z Olimpią Zambrów łomżanie wszystkie trzy bramki stracili w pierwszej połowie. Zaczęło się w 11. minucie, później samobój w 22. i trzeci gol w 29. ŁKS honorową bramkę zdobył po przerwie – w 51. z rzutu karnego.     

Wcześniej podopieczni Mirosława Dymka przegrali 2 do 3 z Warmią Grajewo i aż 0 do 5 z Narwią Ostrołęka. Zarówno Olimpia Zambrów, Warmia Grajewo jak i Narew Ostrołęką grają w piłkarskiej trzeciej lidze, czyli na poziomie do którego awansować chcą łomżanie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę