Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Imienne bilety na mecze piłkarskie w Łomży

Przy zakupie bilety na mecz ŁKS-u 1926 Łomża rozgrywany na nowym stadionie przy ul. Zjazd trzeba będzie podać imię, nazwisko oraz numer PESEL. „Każdy bilet będzie imienny i zawierał będzie kod kreskowy, który będzie uprawniał do wejścia na trybunę „A” bądź „B” w zależności od zakupionego biletu” – czytamy na stronie internetowej klubu. W ten sposób będą sprzedawane także bilety na mecz reprezentacji, do lat 19., Polska – Holandia, który odbędzie się za nieco ponad trzy tygodnie.

Po raz pierwszy nowa procedura sprzedaży biletów ma zostać uruchomiona przed meczem Pucharu Polski w którym ŁKS 1926 Łomża zmierzy się z Turem Bielsk Podlaski. Spotkanie to odbędzie się 27 marca. „Aby uniknąć ewentualnych długich kolejek uprzejmie prosimy o przybycie kibiców stosunkowo wcześniej”- proszą działacze klubu.
Dwa dni później - 29 marca 2011, o godz. 17.30, na stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży zaplanowany jest mecz „trzecich reprezentacji” Polski i Holandii. Bilety na ten mecz będą sprzedawana na takich samych zasadach. Wejściówka na trybunę krytą „A” kosztować ma 20 zł, a na trybunę od strony rzeki (trybunę „B”) 10 zł. Zgodnie z komunikatem klubu kobiety i dzieci do lat 12 będą mogły wejść na stadion już za 2 zł, przy czym w przypadku dzieci, do zakupu biletu ulgowego uprawniać ma legitymacji szkolna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę