Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zasnął na jeziorze

Pijanego, starszego mężczyznę śpiącego na tafli lodu na Jeziorze Rajgrodzkim znaleźli policjanci. Mężczyzna w dość nietypowy sposób chciał skrócić sobie drogę do domu, ale... się zmęczył i zasnął mniej więcej kilometr od brzegu. Gdyby ktoś go nie dostrzegł i nie wezwał policji mężczyzna mógłby zamarznąć.

Informację o tym, że na zamarzniętej tafli Jeziora Rajgrodzkiego leży człowiek policjanci otrzymali telefonicznie od przypadkowego przechodnia. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci z Rajgrodu, którzy kilometr od brzegu zauważyli leżącego na lodzie mężczyznę. Okazało się, że to 68-latek. Mężczyzna był w pijany, a przez jezioro zrobił sobie skrót do domu... Jak informuje oficer prasowy KPP w Grajewie funkcjonariusze, którzy sprowadzili 68-latka z lodu na stały ląd, drogą dookoła jeziora odwieźli go do miejsca zamieszkania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę