Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Jeszcze więcej bezrobotnych

Po rekordowo dużym wzroście bezrobocia w styczniu, w lutym bezrobotnych jeszcze nam przybyło. Z danych Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży wynika, że na koniec miesiąca w urzędu figurowało już 6610 nazwisk osób bezrobotnych, czyli o 133 więcej niż na koniec stycznia. Ci z z miasta Łomży stanowili 62,1% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie i było ich 4104.

Bezrobotnych jest dziś w Łomży znacznie więcej niż w latach poprzednich. Na koniec lutego 2010 roku było ich 6210, czyli o równo 400 mniej niż obecnie, a w lutym 2009 roku tylko 4956.
Stopa bezrobocia na obszarze działania dla PUP w Łomży na koniec lutego 2011r. kształtowała się na poziomie 15,2%. Dla miasta Łomży stopa bezrobocia wyniosła 17,2%, a dla Powiatu Łomżyńskiego – 12,7%.
Jak podaje urząd zanotowany wzrost poziomu bezrobocia w lutym 2011r. związany jest z ograniczeniem kierowania na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu i nie rozpoczęciem jeszcze prac sezonowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę