Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do „Must Be The Music”

Dawid Dąbrowski, jedenastoletni uczeń klasy V SP 7 w Łomży zakwalifikował się do finału nowego programu muzycznego Polsatu - „Must Be The Music. Tylko muzyka”. W ośmiu precastingach eliminacyjnych organizatorzy przesłuchali ponad 10 tysięcy uczestników, wybierając 180 najlepszych z całej Polski. Główna nagroda to 100.000 PLN oraz udział w Sopot TOPtrendy Festival. Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę, 5 marca, o godzinie 20.00 na antenie TV Polsat.

Dawid Dąbrowski
Dawid Dąbrowski

Dawid, uczeń klasy trąbki łomżyńskiej PSM, pracujący pod kierunkiem Waldemara Borusiewicza wykona w programie wielki przebój Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”. Jego występ będzie oceniać jury w składzie: Kora - wokalistka zespołu Maanam; Elżbieta Zapendowska – krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu; Adam Sztaba – kompozytor i dyrygent oraz Wojciech „Łozo” Łozowski -  wokalista  grupy Afromental. Program poprowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock.
Uczestnicy programu zaprezentują swe umiejętności w dziesięciu odcinkach. Po przesłuchaniu wszystkich finalistów jury wybierze spośród nich 30 osób, które przejdą do półfinału. Tu ponownie jury będzie oceniać konkursowiczów, jednak ostateczną decyzję, kto wejdzie do ścisłego finału podejmą widzowie, za pomocą głosowania SMS -owego.
- Po namowie syna pojechaliśmy na precasting do Białegostoku i komisja wybrała Dawida do nagrań castingu głównego w Teatrze Dramatycznym w Warszawie – mówi ojciec młodego muzyka, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży, Piotr Dąbrowski. Dawid jest
jedynym reprezentantem naszego miasta w tym muzycznym show. W precastingu w Białymstoku brało udział kilkanaście osób z naszego miasta i regionu, ale niestety nie wpadły w oko jury. Dodam jeszcze, że nagrania 180 uczestników trwały 4 dni. Do programu przygotowałem syna właściwie sam, choć przy tej okazji warto podziękować Arkadiuszowi Korytkowskiemu, który zrobił aranż do utworu  Zbigniewa Wodeckiego i Bernardowi Karwowskiemu za pomoc w przygotowaniu wokalnym syna.
Wojciech Chamryk

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę