Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 października 2021 napisz DONOS@

Potrącona staruszka

Bardzo poważnych obrażeń doznała 82-latka, która wczoraj przed wieczorem została potrącona przez samochód terenowy. Kobieta doznała obrażeń wielonarządowych. Ma m.in. złamane kości miednicy i nogi – mówi Sławomir Dąbrowski z łomżyńskiej policji. To nie jedyne potrącenie. Dziś około 11. doszło do kolejnego potrącenia pieszego tym razem na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego. Policjanci apelują o ostrożność do przechodniów i kierowców. Słońce potrafi oślepić...

Do potrącenia 82-latki doszło około godziny 17. na ul. Dwornej w Łomży. Kobieta przechodziła przez jezdnię z lewej na prawą stronę.
- Gdy była już na drugiej stronie ulicy, niemal przy samym krawężniku, uderzył w nią samochód – mówi Dąbrowski.
56-letni kierowca samochodu terenowego, który potrącił staruszkę był trzeźwy. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że nie zauważył kobiety.

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę