Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

To „fałszywa urzędniczka”

Główne zdjęcie
Portret pamięciowy fałszywej urzędniczki

Łomżyńscy policjanci stworzyli portret pamięciowy fałszywej urzędniczki, która na początku lutego oszukała 86-letnią mieszkankę miasta. Podając się za lekarza z MOPS-u mówiła, że przyjechała przebadać starszą kobietę i przywiozła pieniądze. Oszustka zabrała staruszce około 1100 zł.

Do zdarzenia doszło 11 lutego po południu do jednego z mieszkań w Łomży zapukała kobieta, która podała się za pracownika MOPS-u. Twierdziła, że przyjechała przebadać starszą kobietę i przywiozła pieniądze. Niczego nie podejrzewająca 86-latka wpuściła ją do środka. Tam kobieta w trakcie rozmowy poprosiła o wydanie 100 złotych z banknotu 200 złotowego. Gospodyni przyniosła jej pieniądze z sąsiedniego pokoju. Po chwili oszustka wyszła z domu pod pozorem udania się po ciśnieniomierz do karetki. Właścicielka mieszkania zorientowała się, że schowane w kopercie i portfelu pieniądze zniknęły.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę