Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rozwiążą wojewódzkie struktury PO?

Konfliktowa sytuacja w regionalnej Platformie Obywatelskiej może doprowadzić do rozwiązania tych struktur partii. Już jutro „problemem” ma zając się zarząd krajowy PO. To właśnie ze względu na prośbę z centrali wczorajsze posiedzenie zarządu regionalnego PO zostało przerwane.

Maciej Borysewicz, szef struktur PO w Łomży, a jednocześnie wiceprzewodniczący PO w województwie, potwierdza, że posiedzenie Zarządu partii zostało zawieszone do poniedziałku tuż  przed dyskusją na temat wniosków złożonych przez struktury powiatowe partii domagające się zwołania nadzwyczajnego Zjazdu Regionu. Zjazd ten formalnie miałby zająć się oceną działalności przewodniczącego Damiana Raczkowskiego, ale jak coraz częściej i głośniej mówi się, że także odwołać Raczkowskiego.        
- W poniedziałek zbierzemy się ponownie albo po to aby kontynuować obrady, albo aby spotkać się w tym składzie po raz ostatni – mówi Maciej Borysewicz. - Zarząd Krajowy partii może podjąć róże decyzje łącznie z tą o rozwiązaniu wojewódzkich struktur PO - dodaje.
I właśnie ten wariant, choć Borysewicz mówi, że jest on tylko teoretyczny, wydaje się najbardziej prawdopodobny. Wojewódzkie struktury PO są skonfliktowane od niemal roku, gdy przewodniczącym został Damian Raczkowski, a większość w Zarządzie i Radzie Regionu mają działacze związani z byłym przewodniczącym Robertem Tyszkiewiczem.  Nie bez  znaczenia jest także postawienie prokuratorskich zarzutów urzędnikom marszałkostwa należącym do PO.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę