Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Brzezińskiego i Czerniawskiego spór o „bilans otwarcia”

Główne zdjęcie
Prezydent Mieczysław Czerniawski i były prezydent Jerzy Brzeziński (fot. 14 grudnia 2010)

Przedstawiony przed tygodniem przez prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego „Bilans otwarcia kadencji 2010-2014” wywołał ostra reakcję byłego prezydenta miasta Jerzego Brzezińskiego. Jak mówił podczas wczorajszej sesji Rady Miasta nie miał chęci dyskutować na ten temat, ale „zmusiło go do tego wystąpienia prezydenta” , w którym - jak twierdzi Brzeziński - Czerniawski podał nieprawdziwe informacje i teraz on domaga się ich sprostowania. Posłuchaj teraz całej dyskusji pomiędzy prezydentami

Brzeziński chce aby Czerniawski sprostował informacje o przyroście długu.
- O tym, że pan prezydent Jerzy Brzeziński pana bardzo skrzywdził już na samym starcie – mówi pan o największym zadłużeniu – to jest po prostu rzecz nieprawdziwa – mówił były prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.
Obecny prezydent Mieczysław Czerniawski odpierając zarzuty Brzezińskiego podkreślał, że bilans sporządziła zewnętrzna firma, a one rozumie rozgoryczenie byłego prezydenta , „ale nie sądził, że ono tak głęboko utkwi”. Swoje wystąpienie Czerniawski zakończył zaś następująco: „możemy o tym rozmawiać, bo jeszcze pan pracuje w Urzędzie”.

Warto dodać, że wczoraj Jerzy Brzeziński poinformował, że złożył wypowiedzenie z pracy jako doradca Czerniawskiego z końcem marca. Prezydent Czerniawski postanowił zwolnić swojego poprzednika szybciej - z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę