Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

16-latek wyrwał kobiecie torebkę

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Kilkanaście minut po zdarzeniu policjanci z Ciechanowca zatrzymali 16-latka, który wyrwał kobiecie torebkę. Teraz młodzieńcem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00 w Ciechanowcu na ulicy Kuczyńskiej. Do wchodzącej na swoje podwórko kobiety podbiegł chłopak, który wyrwał jej torebkę. Pokrzywdzona straciła portfel z pieniędzmi, kartę bankomatową oraz telefon komórkowy. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, natychmiast pojechali na miejsce. Po kilkunastu minutach zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 16-latek, który miał przy sobie portfel pokrzywdzonej. Młodzieniec wskazał również miejsce gdzie wyrzucił torebkę. Odzyskane pieniądze i rzeczy zostały zwrócone właścicielce. Teraz  sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 

źródło: podlaska.policja.gov.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę