Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

UOKiK: OSM Piątnica może połączyć się z SM „Ostrołęka”

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na połączenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy i Spółdzielni Mleczarskiej „Ostrołęka” z siedzibą w Ostrołęce. Jeżeli transakcja dojdzie do sutku będzie to pierwsze „przejęcie” przeprowadzone przez OSM Piątnica. Po połączeniu mleczarni na rynku pozostanie OSM Piątnica z zakładem produkcyjnym w Ostrołęce.

Decyzja UOKiK jest ostatnią formalnie wymaganą zgodą przed połączeniem mleczarni. Już wcześniej na to połączeni zgody wyrazili podczas walnych zgromadzeń spółdzielcy – dostawcy mleka, czyli faktyczni właściciel obu zakładów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę