Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pobity pod szkołą

Główne zdjęcie
fot. archiwum

17-latek, uczeń jednej z łomżyńskich szkół, został wczoraj dotkliwie pobity. Był nieprzytomny, gdy znalazł go jeden z pracowników szkoły. Chłopak został przewieziony do szpitala. Zdarzenie potwierdziła policja. Jak mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, w związku z tą sprawą wczoraj zatrzymano dwie osoby. To najprawdopodobniej pełnoletni uczniowie tej samej szkoły. Na razie policja nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie.

Do pobicia miało dojść około południa na terenie wokół budynku szkoły. Nieprzytomnego ucznia znalazł jeden z pracowników szkoły. Wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła pobitego nastolatka do łomżyńskiego szpitala.
Zdarzenie zszokowało społeczność szkoły. Jej dyrektor zapowiada, że jeśli potwierdzi się, że napastnikami byli uczniowie ich dni w szkole są policzone.
- Bezwzględnie nie można tolerować aktów bestialstwa w szkole – mówi dyrektor. - Każdy uczeń nawet najmniejszy i najsłabszy musi w szkole czuć się bezpiecznie – dodaje.
Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające całe zdarzenie. Prawdopodobnie zarówno pobity jak i napastnicy pochodzą z tej samej miejscowości pod Łomżą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę