Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czołówka cc i 206

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu cinquecento i peugeota 206. Do wypadku doszło wczoraj w południe w pobliżu miejscowości Roszki Chrzczony w powiecie wysokomazowieckim. Ranni to kierowca oraz pasażerka fiata.

Jak podają policjanci do wypadku doszło, gdy 26-letni kierowca  cinquecento najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka peugeotem. Uderzenie było na tyle silne, że oba samochody zostały  poważnie zniszczone, a peugeot dodatkowo wypadł z jezdni. Okazało się, że kierowca peugeota -   37-letni obywatel Białorusi - wyszedł z wypadku bez większych obrażeń. Ciężkich ran doznali za to kierowca cinquecento oraz podróżująca z nim 34-letnia pasażerka. Oboje w ciężkim stanie zostali przewiezieni do szpitala.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę