Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kradli paliwo z samochodów

Czterech mężczyzn specjalizujących się w kradzieży paliwa zatrzymali policjanci. Złodzieje - w wieku od 22 do 30 lat - wpadli, gdy przewozili prawie 100 litrów paliwa, które wcześniej spuścili z baku autokaru zaparkowanego w jednej z miejscowości w powiecie zambrowskim.

O szajce specjalizującej się w kradzieży paliwa policjanci dowiedzieli się, gdy zatrzymano samochód w którym mężczyźni wieźli skradziony towar do odbiorcy. W trakcie prowadzonego dochodzenia ustalono, że na swoim koncie zatrzymani mają szereg tego typu kradzieży. Scenariusz zawsze wyglądał tak samo. Po zmierzchu podjeżdżali swoimi autami na miejsce przestępstwa i po włamaniu się do zbiornika z paliwem przepompowywali jego zawartość do kanistrów. Następnie skradzione paliwo przelewali do baków własnych samochodów a nadwyżkę sprzedawali przypadkowym osobom. Zatrzymani mężczyźni przyznali się do kilkunastu tego typu przestępstw popełnionych na terenie województwa podlaskiego. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę