Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

„Tydzień Ofiar Przestępstw”

We wtorek, 22 lutego 2011 roku, w Polsce będzie obchodzony po raz kolejny Dzień Ofiar Przestępstw. W związku z powyższym pod patronatem Prokuratury Generalnej została zorganizowana akcja „Tydzień Ofiar Przestępstw”. Jest to akcja, która ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Jedną z form takiej pomocy jest udzielenie ofiarom informacji o przysługujących im uprawnieniach. W akcję zaangażowane zostały wszystkie prokuratury w Polsce.

Od dziś do piątku każda osoba może uzyskać informację na temat uprawnień przysługujących pokrzywdzonym lub o sposobie zakończenia sprawy. We wszystkich prokuraturach okręgu łomżyńskiego, w godzinach urzędowania tj. od. godz. 7.30 do 15.30, dyżury będą pełnili wyznaczeni prokuratorzy i asesorzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę