Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany hondą w słup

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki w sobotnie popołudnie wydarzył się w Zambrowie. Samochód osobowy marki honda uderzyła w słup. Autem podróżowało trzech mężczyzn w wieku od 26 do 30 lat. Okazało się, że wszyscy trzej byli pijani.

Jak wstępnie ustalili policjanci jadący ulicą Obrońców Zambrowa 27-latek z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn w pewnym momencie zjechał z jezdni i uderzył w słup trakcji elektrycznej. W wyniku wypadku trafił on do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała. Ranny został także jeden z pasażerów. U 30-latka lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu. Okazało się, że cała trójka była pijana. Badanie alkomatem kierowcy wykazało w wydychanym przez niego powietrzu ponad 2 promile. Jak ustalili policjanci podróżujący hondą mężczyźni jechali bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę