Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Arktyczne mrozy

Miejscami przy gruncie w okolicach Łomży było dziś rano -25°C. Dziś w najcieplejszym momencie dnia w Łomży ma być -13°C. Słaby wiatr słaby, północno-wschodni sprawi, że temperatura odczuwalna będzie o kilka stopni niższa. W związku ze znacznym spadkiem temperatury wzrosło ryzyko wychłodzenia organizmów, odmrożenia, a nawet zamarznięcia.

Tymczasem synoptycy ostrzegają, że silne mrozy utrzymają się nad regionem przez kilka dni. Nocami temperatura może spadać nawet do -20°C.  Długofalowa prognoza pogody ocieplenie, z temperaturą w granicach zera, przewiduje dopiero w sobotę i niedzielę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę