Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej przechodzi na emeryturę

Główne zdjęcie
Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej Jan Gradkowski

Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej Jan Gradkowski złożył rezygnację ze stanowiska. Po 33 latach chce przejść na zasłużoną emeryturę. Jako swoje największe sukcesy komendant wymienia wyposażenie strażaków w sprzęt, udaną współpracę z innymi jednostkami i służbami, a przede wszystkim to, że podlaskich strażaków docenia się w kraju i na świecie.

Choć to własna decyzja, komendant przyznaje, że trudno będzie rozstać się z pracą, która jednocześnie jest pasją. "Zal i nostalgia pozostaje, bo człowiek rozpoczął pewną inwestycję. Kupujemy dla jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej ponad 50 samochodów" - tłumaczy.

Strażacka emerytura komendanta zapowiada się pracowicie - już teraz czeka na niego fotel prezesa spółdzielni mieszkaniowej w Kleosinie. Jak zapewnia Gradkowski i w tej dziedzinie ma doświadczenie. "Jako wiceprezes społeczny rozpoczynałem budowę jednego osiedla, wspierałem tez działania spółdzielni" - mówi.

Komendant Gadkowski przedstawił raport końcowy Komendantowi Głównemu Straży Pożarnej. Ten na jego przyjęcie ma trzy miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę