Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Doniósł sam na siebie

Mieszkaniec Grajewa spowodował kolizję. Chociaż był pijany o zdarzeniu sam poinformował grajewską Policję. Teraz za jazdę pod wpływem alkoholu mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 13:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. Zwracającym się do Policji o pomoc okazał się 45 - letni mężczyzna. To właśnie on kierując fiatem, uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Konopnickiej. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u „uczciwego” kierowcy ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę