Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowe przedpołudnie na drodze krajowej numer 63 w rejonie miejscowości Długobórz pod Zambrowem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 79-letni rowerzysta zahaczył o bok wyprzedzającej go ciężarówki.

W wyniku wypadku mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy około godziny 15:00 zmarł. Jak podają policjanci kierowca samochodu ciężarowego matki star, który uczestniczył w wypadku z rowerzystą, był trzeźwy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę