Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Podawała się za pracownicę PCK, a była oszustką

Do domu 87-letniej mieszkanki Łomży przyszła kobieta podająca się za pracownicę PCK. Korzystając z chwilowej nieuwagi staruszki ukradła jej oszczędności. Teraz oszustki szukają łomżyńscy policjanci, którzy po raz kolejny apelują aby w stosunku do osób nieznanych kierować się zasadą ograniczonego zaufania.

Wczoraj do drzwi 87-letniej mieszkanki Łomży zapukała nieznajoma kobieta. Powiedziała, że pracuje w PCK i przyniosła w prezencie koc. Nie świadoma złych intencji staruszka zaufała jej i wpuściła do domu. Wtedy kobieta poprosiła 87-latkę o znalezienie banknotu, w którego numerze seryjnym jest litera D. Gospodyni wyjęła z szafki oszczędności i wśród pliku pieniędzy zaczęła szukać tego właściwego tracąc na chwilę czujność. W tym czasie rzekoma pracownica PCK wykorzystując nieuwagę staruszki zabrała schowane w kosmetyczce pieniądze i wyszła z mieszkania. Okazało się, że łupem oszustki padło ponad 2 tysiące złotych. Teraz sprawczyni szukają łomżyńscy policjanci. To kobieta w wieku około 30 lat, wzrostu blisko 165 cm, szczupłej budowy ciała, o krótkich prostych włosach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę