Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadł z drogi

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki w nocy wydarzył się w okolicach Mątwicy na drodze Łomża – Nowogród. Jak podaje dyżurny Komendy Miejskiej państwowej Straży Pożarnej w Łomży około godziny 1.00 z nieznanych przyczyn z drogi wypadła ford eskort. Samochód szczęśliwie ominą przydrożne drzewa, ale kilkakrotnie dachował i zatrzymał się w odległości ok. 50 metrów od jezdni.

Ranny to kierowca samochodu. Szczęśliwie dla niego kilka chwil po wypadku drogą ta do Łomży wracała karetka pogotowia ratunkowego, której zespół udzielił mu pierwszej pomocy i przewiózł do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę