Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

WALENTYNKI inaczej - Fioletowy Dzień w przedszkolu

Poniedziałek 14 lutego 2011 r bawił naszych przedszkolaków w kolorze fioletowym. Nie dość , że na fioletowo to jeszcze walentynkowo czyli z gorącymi serduszkami. Nauczycielki przygotowały zabawy, konkursy, tańce, w których na różne sposoby one i dzieci przekazywały sobie gesty przyjaźni, miłości.

Rozpoczęto powitaniem z najbliżej stojącym kolegą/koleżanką rączkami, czólkami, noskami, kolankami, pleckami...Nastepnie taniec z fioletową wstążką. Po nim zabawa z elementami gimnastyki "Ile oczek na kostce tyle figur". Inne zabawy to: taniec z balonem, taniec na serduszku, kiełbaska dla przyjaciela - przenoszenie balonika za pomocą dwóch widelców, rysowanie przyjaciela z zawiązanymi oczami, drzewko miłości - ubieranie kolegi w  serduszka, jedzie pociąg milości. Na zakończenie dzieci wymieniły między sobą walentynki.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie fioletowych ubranek dla dzieci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 15 lutego 2011 18:54
Data ostatniej edycji: wt, 15 lutego 2011 19:58:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę