Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Duży pożar warsztatu samochodowego

Na około 200 tysięcy złotych wycenia starty właściciel zakładu samochodowego z Nowej Rudy w gminie Turośl, w którym wczoraj wybuchł pożar. Z ogniem, przez ponad cztery godziny wałczyły cztery zastępy strażaków. Jak mówią akcja była bardzo trudna, bo cały czas istniało niebezpieczeństwo wybuchu. W zakładzie znajdowały się m.in butle z acetylenem.

Spalił się budynek warsztatu połączonego z magazynem i znajdujący się w środku sprzęt. Strażacy uratowali mienie wartości 150 tysięcy. Nikt zarówno z obsługi zakładu jak i biorących udział w akcji gaśniczej strażaków nie odniósł obrażeń.
Na razie nie wiadomo dlaczego wybuchł pożar. Ustalają to policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę