Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Fałszywy urzędnik

Około 1100 złotych straciła 86-latka mieszkająca w Łomży. Do jej domu przyszła kobieta podająca się za lekarza z MOPS-u i zaoferowała pomoc. Miała ją przebadać i - jak mówiła - przywiozła pieniądze, ale wykorzystując nieuwagę staruszki okradła ją. Policjanci po raz kolejny ostrzegają i przypominają, aby nie zostać ofiarą przestępstwa należy działać rozważnie i nie ulegać emocjom.

Do opisywanego przez policjantów zdarzenia doszło w piątek po południu. Do jednego z mieszkań w  Łomży zapukała kobieta, która podała się za pracownika MOPS-u. Twierdziła, że przyjechała przebadać starszą kobietę i przywiozła pieniądze. Niczego nie podejrzewająca 86-latka wpuściła ją do środka. Tam kobieta w trakcie rozmowy poprosiła o wydanie 100 złotych z banknotu 200 złotowego. Gospodyni przyniosła jej pieniądze z sąsiedniego pokoju. Po chwili oszustka wyszła z domu pod pozorem udania się po ciśnieniomierz do karetki. Właścicielka mieszkania zorientowała się, że schowane w kopercie i portfelu pieniądze zniknęły. Starsza pani natychmiast powiadomiła policjantów, którzy teraz poszukują oszustki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę