Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kradł z amfetaminą w kieszeni

Osiem torebek z amfetaminą znaleźli policjanci u 21-latka. Młody mężczyzna został zatrzymany w związku z kradzieżą jakiej dopuścił się w jednym z łomżyńskich marketów.

Do zdarzenia doszło w czwartek  po południu. Dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym z miejscowych marketów. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że 21-latek wziął z półki towar, a następnie próbował wyjść ze sklepu, nie płacąc za niego. W trakcie sprawdzania młodego mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie 8 foliowych torebek. Wewnątrz znajdował się biały proszek. Badania narkotesterem potwierdziły przypuszczenia funkcjonariuszy, ze to amfetaminą. Mieszkaniec Łomży został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę