Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Zjeździe

Dwie osoby trafiły na obserwację do szpitala po porannym wypadki jaki wydarzył się na ul Zjazd tuz przed starym mostem. Ciężarówka, samochód służący do przewozu mleka, najechała na tył osobowego volkswagena. Po wypadku zablokowany był przejazd drogą krajową nr 61. przez niemal dwie i pół godziny.

Do wypadku doszło około godz. 6.30. Po nocnych opadach i gwałtownym spadku temperatury nawierzchnia jezdni była bardzo śliska. Po uderzeniu w osobówkę ciężarówka uderzyła w barierkę ochronną zabezpieczającą przed ewentualnym spadkiem z wysokiej skarpy.
Jak podaje dyżurny MK PSP w Łomży dwie osoby przewiezione karetką do szpitala podróżowały samochodem osobowym. Obrażenia jakich doznały w wypadku nie były poważne.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę