Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Będzie ślisko i wietrznie

Na drogach może być bardzo niebezpiecznie ostrzegają synoptycy. W godzinach wieczornych i nocą nastąpi spadek temperatury minimalnej od -9°C do -6 °C, powodując zamarzanie mokrej powierzchni dróg i chodników oraz ich oblodzenie. Dodatkowo w nocy spodziewany jest silny wiatr z kierunków północnych, który w porywach będzie osiągał prędkość do 70 km/h.

Możliwe skutki takiej pogody to uszkodzenia dachów, szkody w drzewostanie, łamanie gałęzi i drzew, a także utrudnienia komunikacyjne spowodowane śliskością na drogach.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę