Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Młody złodziej

16-latek z Łomży kradł, 20 i 53-latek pomagali mu w sprzedawaniu kradzionych rzeczy. Całą trójkę zatrzymali policjanci. Teraz zajmie się nimi sąd. Jak podała policja nastolatek jest sprawcą 15 przestępstw, wśród których były m.in. kradzieże z włamaniem do samochodów i usiłowania kradzieży samych pojazdów. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Jak ustalili policjanci 16-latek działał od stycznia do lutego na terenie Łomży. W tym czasie włamywał się do samochodów skąd kradł radia, głośniki, akumulatory oraz elementy karoserii. W kilku przypadkach próbował nawet ukraść całe samochody. Jednak z uwagi na zastosowane w nich zabezpieczenia antykradzieżowe swoich zamiarów nie osiągnął. Jego łupem padł również rower, który ukradł z prywatnej posesji. Właściciele utraconych rzeczy swoje starty oszacowali na prawie 10 tysięcy złotych. Ponadto wczoraj łomżyńscy policjanci zatrzymali 20 i 53-latka, którzy pomagali nastolatkowi w sprzedawaniu kradzionych rzeczy. Część z nich została odzyskana.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę